20kwiecień2018

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

24H Series (4)


Floryda dla braci Taylor Wyróżniony
Ricky i Jordan Taylorowie (wraz z Alexem Lynnem) wygrali Mobil 1 Twelve Hours of Sebring. Dokładając do tego zwycięstwo w tegorocznym Rolex 24 at Daytona, bracia Taylor mogą się poszczycić nieformalnym wygraniem tzw. 36 Hous of Florida.

Czytaj dalej...

"Rok przerwy" Buttona, Vandoorne na cały sezon 2017 Wyróżniony
Jenson Button ogłosił dzisiaj, że nie zobaczymy go w przyszłym roku jako kierowcę wyścigowego w Formule 1. Jego miejsce w bolidzie McLarena zajmie Stoffel Vandoorne.

Czytaj dalej...

Polacy po piątkowej części 12H Mugello Wyróżniony
Piątek to nie najlepszy dzień na ściganie, głównie dlatego, że większość osób jest w pracy. Wczoraj miała miejsce pierwsza część 12to godzinnego wyścigu na torze w Mugello, który jest częścią 24h Series. Wyścig ma dość niespotykaną formę, bo w piątek odbywa się trwająca cztery godziny pierwsza część, a w sobotę pozostałe osiem godzin. Dlaczego tak jest? Taka organizacja wyścigu wynika z bardzo restrykcyjnych norm hałasu i cała zabawa o szóstej wieczorem jest zatrzymywana na noc.

Czytaj dalej...

Oglądaj na żywo: 12H Mugello Wyróżniony
18 marzec 2016 Napisane przez

Oglądaj na żywo: 12H Mugello

Robert Kubica wraca na tor podczas wyścigu 12h Mugello. Na naszej stronie możesz śledzić wszystkie sesje weekendu na żywo. Zapraszamy do oglądania!

Czytaj dalej...