19kwiecień2018

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

FIA WEC (150)


Dziewiętnasta wygrana Porsche, dwa auta LMP2 na podium Wyróżniony
Timo Bernhard, Brendon Hartley i Earl Bamber jadąc #2 Porsche 919 Hybrid wygrali tegoroczną edycję 24h Le Mans. W czasie wyścigu wszystkie auta LMP1 napotkały problemy, przez co na ostatecznym podium znalazło się miejsce po raz pierwszy w historii dla dwóch załóg LMP2.

Czytaj dalej...

Pewna wygrana Toyoty w Spa Wyróżniony
09 maj 2017 Napisane przez

Pewna wygrana Toyoty w Spa

Toyota odniosła drugie zwycięstwo w tegorocznym sezonie WEC. Tym razem łupem japońskiego producenta padł wyścig na torze Spa-Francorchamps tradycyjnie stanowiący próbę generalną przed czerwcowymi zawodami w Le Mans.

Czytaj dalej...

Otwarcie sezonu WEC dla Toyoty Wyróżniony
18 kwiecień 2017 Napisane przez

Otwarcie sezonu WEC dla Toyoty

Ekipa Toyoty okazała się lepsza od Porsche w zaciętym wyścigu na torze Silverstone. To 11. triumf japońskiej marki w FIA WEC.

Czytaj dalej...

Bez Kubicy w WEC Wyróżniony
11 kwiecień 2017 Napisał

Bez Kubicy w WEC

Robert Kubica postanowił, że nie będzie w tym roku startował w World Endurance Championship. Kubica miał startować w ByKolles Racing, a o decyzji poinformował na Facebooku.

Czytaj dalej...

Toyota na czele Prologu w Monzy Wyróżniony
Na torze Monza odbył się Prolog WEC, czyli tradycyjny weekend testowy przygotowujący zespoły do zmagań w nadchodzącym sezonie. Niestety nie wypadł on po myśli Roberta Kubicy reprezentującego w tym roku barwy zespołu ByKolles.

Czytaj dalej...

Były kierowca wyścigowy, Danny Watts dokonał dzisiaj publicznie comming outu. Brytyjczyk jest najprawdopodobniej pierwszym kierowcą z czołowych serii wyścigowych, który otwarcie się przyznał do homoseksualizmu.

Czytaj dalej...

Konkurs na następcę Bruniego Wyróżniony
AF Corse miało dokonać shootoutu na torze Vallelunga w celu wyłonienia następcy Gianmarii Bruniegona torze Vallelunga. Włoch ma negocjować odejście z Ferrari w celu związania się z Porsche.

Czytaj dalej...


Strona 1 z 22