19kwiecień2018

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
PelnyGaz.pl NASCAR Camping World Truck

Camping World Truck (52)


Absolutna dominacja Kyle'a Buscha w truckach Wyróżniony
Drugą wygraną w tym roku, a siódmą na Charlotte Motor Speedway odniósł Kyle Busch. Mistrz serii pucharowej z 2015 roku wygrał wszystkie trzy etapy oraz prowadził przez 90 ze 134 okrążeń.

Czytaj dalej...

Kyle Busch wygrywa z pomocą wybuchu silnika Rhodesa Wyróżniony
Po przegraniu na ostatnim okrążeniu w zeszłą niedzielę wyścigu Monster Energy NASCAR Cup Series, szczęście uśmiechnęło się do Kyle'a Buscha. Pomimo bycia dominującym kierowcą w wyścigu, zwycięstwo w Toyota Tundra 250 zapewniła mu eksplozja silnika u Bena Rhodesa.

Czytaj dalej...

Dominacja Bella w Atlancie Wyróżniony
Christopher Bell z Kyle Busch Motorsports wygrał Active Pest Control 200. Bell jest pierwszym kierowcą, który może poszczycić się wygraniem wszystkich trzech etapów w wyścigu NASCAR.

Czytaj dalej...

Grala zwycięża pełny wypadków wyścig półciężarówek Wyróżniony
Mający polskie korzenie Kaz Grala zawitał w piątkowy wieczór do Victory Lane po wyścigu NextEra Energy Resources 250.

Czytaj dalej...

Suarez zwycięża w Phoenix Wyróżniony
Daniel Suarez wygrał swój pierwszy wyścig w serii NASCAR Camping World Truck, po który została ustalona końcowa czwórka kierowców walczących o mistrzostwo.

Czytaj dalej...

Szalony finisz Nemecheka na Mosport Wyróżniony
John Hunter Nemechek wygrał Silverado 250 na Canadian Tire Motorsport Park. Syn Joe Nemecheka nie przebierał w środkach w drodze po swoje drugie zwycięstwo w tym roku.

Czytaj dalej...

Kyle Busch wygrywa wyścig CWTS w Martinsville Wyróżniony
Kyle Busch, mistrz serii Sprint Cup z ubiegłego roku, nie zdołał w swojej karierze wygrać wyścigu na Martinsville Speedway w żadnej z trzech głównych serii NASCAR... aż do wczoraj.

Czytaj dalej...


John Hunter Nemechek niespodziewanie wygrywa Great Clips 200 Wyróżniony
Nic nie wskazywało na tak dramatyczny rozwój wypadków podczas wyścigu Great Clips 200. Wyścig jeszcze się nie rozpoczął, kiedy Johnny Sauter zjechał do pit lane, było to spowodowane awarią akumulatorów.

Czytaj dalej...

Matt Crafton, dwukrotny mistrz Camping World Truck Series, wygrał kwalifikacje do wyścigu Great Clips 200 na torze w Hampton w stanie Georgia.

Czytaj dalej...

Johnny Sauter wygrywa otwarcie sezonu CWTS Wyróżniony
Johnny Sauter zwyciężył w pierwszym wyścigu sezonu Camping World Truck Series rozegranym tradycyjnie na owalu w Daytonie.

Czytaj dalej...


Erik Jones najmłodszym mistrzem w historii CWTS Wyróżniony
Erik Jones najlepszym kierowcą trzeciej co do ważności serii NASCAR w roku 2015, ostatni wyścig sezonu w Homestead-Miami padł łupem Matta Craftona.

Czytaj dalej...

Timothy Peters odniósł drugie zwycięstwo w tegorocznym sezonie Camping World Truck Series, podczas gdy kierowcy walczący o tytuł mistrzowski - Erik Jones i Matt Crafton zderzyli się na finiszu rywalizacji.

Czytaj dalej...

Dominacja Jonesa w Texasie Wyróżniony
Erik Jones powiększył swoją przewagę w klasyfikacji generalnej NASCAR Camping World Truck Series wygrywając Win Star World Casino 350 na Texas Motor Speedway w Fort Worth.

Czytaj dalej...


Strona 1 z 4