19kwiecień2018

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Sprint Cup (298)

Kyle Busch wygrywa na Pocono Raceway i przerywa roczną passę bez zwycięstwa. Wyróżniony
Kyle Busch pewnie zwyciężył w wyścigu Overton's 400 na owalu Pocono Raceway i tym samym przerwał najbdłuższą w karierze serię bez zwycięstwa w czołowej serii NASCAR, która trwała 36 wyścigów. Jednocześnie kierowca Joe Gibbs Racing dał Toyocie 100 zwycięstwo w MENSC.

Czytaj dalej...

Harvick zgarnia dublet w Sonomie Wyróżniony
Kevin Harvick wygrał sobotni oraz niedzielny wyścig pod szyldem NASCAR na Kalifornijskim torze Sonoma Raceway.

Kwalifikacje w Sonomie dla Larsona Wyróżniony
25 czerwiec 2017 Napisane przez

Kwalifikacje w Sonomie dla Larsona

Lider klasyfikacji generalnej czołowej serii NASCAR, Kyle Larson nie zwalnia tempa. Po wygranej w kwalifikacjach i w wyścigu przed tygodniem w Michigan, reprezentant Chip Ganassi Racing będzie otwierał stawkę na starcie zawodów w Sonomie.

Stenhouse Jr wygrywa po raz pierwszy w karierze Wyróżniony
Ricky Stenhouse Jr musiał czekać 157 wyścigów, aby zaparkować w victory lane po pucharowym wyścigu NASCAR. W drodze po wygraną Stenhouse wyprzedził Kyle'a Buscha na ostatnim okrążeniu.

Dublet Team Penske w Richmond Wyróżniony
W swoim trzysetnym starcie w pucharowej serii NASCAR, Joey Logano odniósł swoje pierwsze w tym roku zwycięstwo podczas Toyota Owners 400. Tuż za nim na mecie był drugi kierowca Team Penske, Brad Keselowski.

Jonhson z drugą wygraną z rzędu Wyróżniony
Wyjątkowo w poniedziałkowym wyścigu, Jimmie Johnson osiągnął swoją drugą wygraną w tym sezonie. W Food City 500 w Bristol Motor Speedway Johnson zwyciężył także po raz drugi.

Nowości w All-Star Race Wyróżniony
"Wyścig gwiazd" NASCAR doczeka się kilku zmian w formacie. Nawiązywać mają one częściowo do wyścigu z 1992 roku, zwanego "One Hot Night", pierwszego All-Star Race rozgrywanego nocą.

Siódma wygrana Johnsona w Texasie Wyróżniony
Jimmie Johnson już po raz siódmy w swojej karierze mógł założyć kowbojski kapelusz po wygraniu wyścigu Monster Energy NASCAR Cup Series na Texas Motor Speedway. Czwarty raz w tym roku drugie miejsce zajął Kyle Larson.

Keselowski z pierwszym Zegarem Dziadka Wyróżniony
07 kwiecień 2017 Napisane przez

Keselowski z pierwszym Zegarem Dziadka

Brad Keselowski zwycięzył w wyścigu STP 500 rozegranym na owalu Martinsville Speedway. To pierwszy triumf kierowcy Team Penske na tym historycznym obiekcie.

Larson wreszcie w victory lane Wyróżniony
Kyle Larson, który w poprzednich trzech wyścigach Monster Energy NASCAR Cup Series trzykrotnie był drugi. W dojechaniu do mety na pierwszym miejscu nie przeszkodziła mu także neutralizacja w samej końcówce i wydłużenie dystansu wyścigu.

Zaskakujący finisz w Phoenix dla Newmana Wyróżniony
Ryan Newman niespodziewanie zwyciężył w czwartym wyścigu sezonu Monster Energy NASCAR Cup Series w Phoenix. Kierowca Richard Childress Racing przerwał długą indywidualną serię bez zwycięstwa, a także swojej ekipy.

Truex Jr. zgarnia pełną pulę w Las Vegas (+video) Wyróżniony
Martin Truex Jr. w efektownym stylu zwyciężył na owalu w Las Vegas i stał się pierwszym kierowcą w historii NASCAR, który był najlepszy we wszystkich trzech etapach wyścigu. Oprócz triumfu zawodnika Furniture Row Racing wydarzeniem, które przykuło największą uwagę była bójka Kyle'a Buscha i Joey'a Logano.

Las Vegas z drugą rundą NASCAR Wyróżniony
W 2018 roku główne serie NASCAR odwiedzą Las Vegas Motor Speedway dwa razy. Wyścigi stracą New Hampshire Motor Speedway i Kentucky Speedway.