19kwiecień2018

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Przed Wami jubileuszowy, bo 10 podcast naszego portalu. Serdecznie zapraszamy.

Czytaj dalej...

Ginetty podejście do motorsportu Wyróżniony
O Ginettcie zrobiło się ponownie głośno w świecie motorsportu w zeszłym roku, kiedy firma ogłosiła zbudowanie auta LMP1 dostępnego do klientów. Jednak obecność Ginetty w wyścigach jest dużo, dużo większa.

Czytaj dalej...

Dziewiąty już tydzień z rzędu Krzysztof Woźniak i Jakub Dradrach zasiedli przed mikrofonami i dyskutowali o tym, co myślą o motorsporcie. Zapraszamy do wysłuchania.

Czytaj dalej...

Jakub Dradrach z Krzysztofem Woźniakiem, jak co tydzień, przedyskutowali najważniejsze wydarzenia ze świata motorsportu. Zapraszamy jak zwykle serdecznie i gorąco.

Czytaj dalej...

Przedstawiamy kolejne podsumowanie wydarzeń motorsportowych w formie audio. Tym razem pod lupę wzieliśmy Formułe E, WEC i  zbliżające się przyszłoweekendowe wyścigi.

Czytaj dalej...

PełnyGaz.pl - Podcast. Odcinek 6 Wyróżniony
Za nami pierwszy wyścig F1, a także kolejny w MENCS, więc Krzysztof Woźniak i Jakub Dradrach ponownie zasiedli przed swoimi mikrofonami. Zapraszamy.

Czytaj dalej...

PełnyGaz.pl - Podcast. Odcinek 5 Wyróżniony
Jakub Dradrach z Krzysztofem Woźniakiem ponownie poświęcili 40 minut swojego życia, aby nagrać swoje przemyślenia o świecie motorsportu. Zamierzamy do zapoznania się z tym, oraz do dyskusji.

Czytaj dalej...


Strona 1 z 26