20kwiecień2018

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

DTM (57)


Comeback Engela Wyróżniony
26 styczeń 2017 Napisał

Comeback Engela

Mercedes jako ostatni producent podał swój skład na sezon 2017 DTM. Poza ściągnięciem z Audi Edoardo Mortary, Mercedes postanowił ściągnąć ponownie do DTM Maro Engela.

Czytaj dalej...

"Stary" kalendarz, "nowy" lineup Audi Wyróżniony
Poznaliśmy kalendarz DTM na sezon 2017 oraz szóstkę kierowców Audi. Swój debiut wyścigowy zaliczy Loic Duval, a Rene Rast, po trzech zastępstwach w tym roku, przejedzie cały sezon.

Czytaj dalej...

Bez zmian wśród kierowców, nowości w zespołach Wyróżniony
BMW podało swoje plany na nowy sezon DTM. Zgodnie z przewidywaniami, nie dojdzie do żadnych zmian jeżeli chodzi o kierowców, jednak sześcioma autami zajmą się jedynie dwa zespoły.

Czytaj dalej...

6 Mercedesów u HWA AG, jedno dla Mortary Wyróżniony
Mercedes jako pierwszy ogłosił ograniczenie programu w DTM do 6 aut. Wszystkie one będą wystawiane przez HWA AG, a jeden Mercedes trafi w ręce obecnego vicemistrza serii, Edoardo Mortary.

Czytaj dalej...

Wittmann z drugim tytułem Wyróżniony
16 październik 2016 Napisał

Wittmann z drugim tytułem

Marco Wittmann zdobył swój drugi tytuł w DTM. Finałowe wyścigi sezonu na torze Hockenheim wygrywali kierowcy Audi, które zdobyło tytuł wśród producentów - Miguel Molina i vicemistrz serii, Edoardo Mortara.

Czytaj dalej...

Wickens dominuje w sobotę, Green w niedzielę Wyróżniony
Robert Wickens z Mercedesa i Jaime Green wygrali wyścigi DTM na holenderskim torze Zandvoort. Obaj prowadzili od startu do mety.

Czytaj dalej...

Dwie wygrane Audi w Norymberdze Wyróżniony
Na Norisringu w ten weekend w DTM zwycięstwa odnieśli dwaj kierowcy Audi - Edoardo Mortara i Nico Muller. Oba wyścigi obfitowały w wiele akcji, a także kontrowersyjnych manewrów.

Czytaj dalej...


Mortara wygrywa obfity w wypadki pierwszy wyścig sezonu Wyróżniony
Edoardo Mortara z Audi wygrał pierwszy wyścig DTM na torze Hockenheim. Włoch zajął najwyższe miejsce na podium wraz z Robertem Wickensem i Nico Mullerem.

Czytaj dalej...

Ekstrom zaliczy "doubla" w Hockenheim Wyróżniony
Szwedzki kierowca Audi zaliczy przygodę życia, podczas weekendu wyścigowego na Hockenheim Ring, łącząc starty w DTM i serii World RallyCross.

Czytaj dalej...

Ostatni wyścig sezonu DTM dla Jamie'go Greena Wyróżniony
Jamie Green wygrał drugi wyścig weekendu DTM na torze w Hockenheim i dzięki temu ukończył tegoroczne mistrzostwa na pozycji wicelidera.

Czytaj dalej...


Scheider wygrywa wyścig, Werhlein mistrzostwa Wyróżniony
Pascal Wehrlein został najmłodszym mistrzem w historii serii DTM, po tym jak ukończył sobotni wyścig w Hockenheim na ósmej pozycji. Na najwyższym stopniu podium stanął Timo Scheider jadący Audi.

Czytaj dalej...

Martin i Molina wygrywają na Nurburgringu Wyróżniony
Maxime Martin i Miguel Molina zanotowali zwycięstwa w przedostatniej rundzie sezonu DTM na torze Nurburgring. Pascal Wehrlein finiszował w dwóch wyścigach odpowiednio na trzeciej i piątej pozycji, dzięki czemu wyraźnie zbliżył się do tytułu mistrzowskiego.

Czytaj dalej...

Kary dla Audi za Spielberg Wyróżniony
Timo Scheider nie pojedzie w Moskwie, Wolfgang Urlich ma zakaz pojawiania się w padoku oraz dostępu do team-radio do końca sezonu - takie kary nałożyła DSMB za wydarzenia podczas ostatniej rundy DTM na torze Red Bull Ring.

Czytaj dalej...


Strona 1 z 5